Zamówienia


 Zamówienia przyjmuję na maila
puszkaslodokosci@gmail.com

Regulamin

1. Biżuterię wykonuję z masy termoutwardzalnej- modeliny. Lakieruje specjalnym lakierem bezbarwnym FIMO (na życzenie mogę nie lakierować). Bigle i inne elementy są posrebrzane.

2. Zamówienia przyjmuje na maila puszkaslodokosci@gmail.com

3. Przy zamówieniach składanych bezpośrednio u mnie obowiązują ceny z facebooka. 

4. Biżuteria na moim fanpagu jest dostępna jedynie na zamówienie ! Czas oczekiwania na zamówienie to 1-2 tygodnie- zaczynam realizować zamówienie PO otrzymaniu wpłaty. W okresie świątecznym ten czas może się wydłużyć.

5. Forma płatności to przelew. Można go wykonać przelewem internetowym, przez bank, lub na poczcie. Wszystkie potrzebne dane podaje na maila. Możliwy jest również odbiór osobisty na terenie Warszawy.

6. Nie wysyłam za pobraniem! (Czyli nie można płacić przy odbiorze).

7. Na wpłatę czekam tydzień. W szczególnych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu, mogę przedłużyć ten czas. Po upływie tego czasu wycofuje zamówienie.

8. Koszt przesyłki ustalam według cennika Poczty Polskiej
5zł- list polecony ekonomiczny
6zł- polecony priorytet
Wszystko wysyłam w kopertach bąbelkowych i folii bąbelkowej. Sztyfty, pierścionki i szklane buteleczki wysyłam w tekturowych pudełkach
Jeśli paczka zaginie na poczcie bez problemu składam na reklamacje(po 2 tygodniach od nadania) i po jej pozytywnym rozpatrzeniu przez pocztę zwracam pieniążki. Jeśli paczka przyjdzie uszkodzona trzeba zgłosić to na poczcie lub u listonosza !
Cena przesyłki przy pudełkach, lusterkach i ramkach wynosi 8 zł
Przy zakupach powyżej 100 zł - przesyłka gratis

9. Nie przyjmuję zamówień indywidualnych (napisów, postaci, zwierzaków i innych). Dostępne są jedynie słodkości z bloga.

10. Nie odpowiadam na pytania w komentarzach, zapraszam na maila.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz